SODES PROJELERİ

        

Kalkınma Bakanlığının Finansmanını sağladığı Adıyaman Valiliğinin koordinasyonunu sağladığı 2015 SODES projeleri kapsamında Adıyaman Üniversitesi Öğrenci Derneği tarafından uygulanan “Gençlik Buluşuyor” projesi kapsamında yapılan kitap okuma kampanyasında ödüle hak kazanan Adıyaman Saffan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine her iki okulda da ayrı ayrı gerçekleştirilen törenlerle ödülleri verildi.

Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesinde dereceye giren öğrencilere; İl Emniyet Müdürü Metin ALPER, Okul Müdürleri ve ADER Dernek Başkanı tarafından hediyeleri taktim edildi.

Adıyaman Saffan Anadolu İmam Hatip Lisesi dereceye giren öğrencilere; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ALTINDAL, Hukukçular Derneği Adıyaman Temsilcisi Mustafa ALKAYIŞ ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ramazan KURKUT Tarafından hediyeleri takdim edildi.

2015 SODES projeleri kapsamında ilimiz genelinde on bir kütüphane yapıldı. Kütüphane yapılan projeler de kitap okuma kampanyaları yapılarak öğrencilerin ve öğrenci velilerinin kitap okuma alışkanlıkları kazanmalarına katkı sağlanmış oldu.

 

 


ADIYAMAN VALİSİ Nurullah Naci KALKANCI

Adıyaman Valisi

SOSYAL MEDYA

Site İstatistikleri

Günlük : 377
Aylık : 9365
Yıllık : 218392
Toplam : 3936908